Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. close

REGULAMIN SKLEPU

 

I INFORMACJE O PRZEDSIĘBIORCY

Sklep Internetowy znajdujący się pod adresem www.blystkiabc.pl prowadzony jest przez firmę
BŁYSTKI ABC Włodzimierz Nadzieja
ul. Herbaciana 7
05-074 Hipolitów
NIP  826-000-40-39
REGON  006220553

Kontakt:
tel. 22-858-27-82
tel. 600-464-330
e-mail: blystkiabc@blystkiabc.pl


II POSTANOWIENIA OGÓLNE

Zakup w sklepie internetowym blystkiabc.pl oznacza zazpoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.

Przedmiotem sprzedaży przez Internet są produkty wymienione w ofertach przedstawionych na stronach Sklepu Internetowego  blystkiabc.pl w chwili składania zamówienia.

Sklep blystkiabc.pl prowadzi sprzedaż jedynie na terenie kraju (Polska) a zakupione produkty wysyłane są na adres w Polsce.

Firma BŁYSTKI ABC Włodzimierz Nadzieja ul. Herbaciana 7, 05-074 Hipolitów nie jest płatnikiem podatku VAT.

Informacje znajdujące się na stronie skepu www.blystkiabc.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Podane opisy i przedmioty są jedynie informację handlową.  
Kupujący po dokonaniu rejestracji i prawidłowego wypełnienia formularza zamówienia składa ofertę kupna określonego przedmiotu na określonych w opisie przedmiotu warunkach. Zamówienie składane jest w języku polskim.
Ceny produktów oferowanych przez sklep www.blystkiabc.pl są cenami brutto. Cena danego produktu obowiązuje do wyczerpania jego stanów magazynowych.
Sprzedający zastrzega sobie prawo do dokonania zmiany cen oraz opisów przedmiotów będącycna ofertą sklepu oraz wprowadzania nowych przedmiotów do sprzedaży.

Sprzedający do każdej transakcji dostarcza dowód zakupu - rachunek, który jest potwierdzeniem sprzedaży. Sklep nie wystawia Faktur VAT.


III PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZOWANIA ZAMÓWIENIA

Zamówienie w sklepie internetowym blystkiabc.pl można realizować wypełniając formularz zamówienia dostępny na stronie sklepu. 
Do dokonania zakupu na stronach sklepu niezbędne jest uprzednie założenie konta użytkownika.
Zarejestrowanie następuje poprzez podanie niezbędnych danych teleadresowych:
- Imię, Nazwisko
- Adres dostawy
- Adres e-mail
- Telefon kontaktowy
- Login i hasło
Kupujący zobowiązany jest do podania prawidłowych danych.

Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego na stronach Sklepu Internetowego. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
Zakupione przedmioty są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.

Zamówienia można składać 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Sklep blystkiabc.pl proponuje następujące sposoby dokonania płatności i obrotu towarowego:

Przelewem - Zapłaty dokonuje się przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane znajdują się w formularzu zamówienia po wybraniu opcji „Przelew bankowy”, bądź zostają przesłane na email podany przez Zamawiającego. Towar zostanie wysłany do Zamawiającego dopiero po jego opłaceniu.
Poprzez opłacenie towaru rozumie się zaksięgowanie wpłaty na rachunku bankowym sprzedającego do 5 dni kalendarzowych. W przypadku nie otrzymiania wpłaty (brak zaksięgoweania na rachunku bankowych wpłaty) zamówienie zostaje anulowane, a zamówione przedmioty zostają podnownie wystawione do sprzedaży.

W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, firma BŁYSTKI ABC zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia a o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Kupującego.

 

IV KOSZTY I CZAS DOSTAWY

Zamówienie jest realizowane po dokonaniu przedpłaty na konto firmowe BŁYSTKI ABC.

Przesyłki wysyłane są na adres w Polsce maksymalnie do 5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.

O nadaniu przesyłki Kupujący poinformowany zostaje osobną wiadomością e-mail.

Sklep blystkiabc.pl oferuje wysyłkę, wyłącznie na terenie Polski, za pośrednictwem Poczty Polskiej  w formie przesyłki poleconej priorytetowej.

Opłata za przesyłkę jest stała i wynosi 12,00 zł.


W przypadku zakupu powyżej kwoty 250 zł wysyłka jest bezpłatna.

Wszystkie przesyłki wysyłane są na odpowiedzialność firmy BŁYSTKI ABC.

W przypadku zaginięcia przesyłki,natychmiast po wszczęciu procedury reklamacyjnej, do Kupującego zostaje wysłana przesyłka zawierająca identyczne produkty jak poprzednio zakupione . 


V REKLAMACJE I ZWROTY

Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta. Jeżeli zdarzy się, że po otrzymaniu towaru kupujący znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, należy odesłać go pod adresem sklepu przesyłką pocztową. Przesyłki odsyłane za pobraniem nie będą przyjmowane.
W przypadku uznanej reklamacji towar zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania stanu magazynowego), zaoferowany zostanie inny, dostępny w sklepie towar lub nastąpi zwrot pieniędzy na podane w wiadomości e-mail dane (przekaz pocztowy, wpłata na konto bankowe).
W przypadku uznania reklamcji sprzedajacy zwróci poniesione kupującemu koszty. 
Reklamacje rozpatrywane są w przeciągu 14 dni kalendarzowych od ich otrzymania.                  O rozpatrzeniu reklamacji kupujący zostanie poinformowany drogą mailową.


Zgodnie z Ustawą z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta z towaru zakupionego w sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni
od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko jeśli produkt nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. 
Zwrócony towar należy zaopatrzyć w otrzymany rachunek. W przypadku zwrotu prosimy o przesłanie na adres sklepu blystkiabc@blystkiabc.pl informacji o sposobie zwrotu wysokości wartości zakupionego towaru. (W przypadku zwrotu sklep pokrywa jedynie koszty dostawy towaru do Kupującego).
Zwroty należy kierować na adres: BŁYSTKI ABC  Włodzimierz Nadzieja ul. Herbaciana 7, 05-074 Hipolitów.

Zarówno w przypadku reklamacji jak i zwrotów firma BŁYSTKI ABC nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.


VI OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Zakładając konto i składając zamówienie w sklepie Kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez BŁYSTKI ABC Włodzimierz Nadzieja ul. Herbaciana 7, 05-074 Hipolitów. 
Dane przetwarzane będą jedynie w celach realizacji zamówień.


VII INFORMACJE KOŃCOWE

W przypadku spraw nie uregulowanych powyższym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilengo.Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikajacych z zawartych umów jest sąd właściwy dla miejsca siedziby sprzedającego lub sąd właściwy dla miejsca zamieszkania Kupującego.

 


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Promocje

Aktualnie brak promocji

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tę chwilę